Plazma Tedavisi

Plazma tedavisi nedir?

Hair Center Of Turkey kliniğinde, plazma tedavisi veya trombosit açısından zengin plazma olan PRP, saç dökülmesi için tıbbi bir tedavidir. Esas olarak, doğal bir saç için kafa derisine enjekte edilecek büyüme faktörleri ve proteinlerle karıştırılmış kan hücrelerinizdir.

Plazma tedavisi nasıl çalışır?

İnsan vücudundaki kırmızı ve beyaz hücreler, doku hasar gördüğünde ilk cevap verenlerdir. Hair Center Of Turkey kliniğinde yaptığımız, bu hücreleri alıp bazı büyüme faktörleri ve proteinlerle karıştırmamızdır. Saç derisine enjeksiyondan ve özellikle saç yoğunluğunun veya saç büyümesinin artmasına ihtiyaç duyduğunuz alanlardan sonra, plazma tedavisi saç köklerinin kan akışını arttırır.

Plazma tedavi süreci nedir?

Plazma tedavisi Hair Center of Turkey kliniğinde 1 saat sürmektedir. Öncelikle, bir santrifüjde 10 dakika boyunca büyüme faktörleri ve proteinlerle karıştırmak için kanınızı alırız. İkincisi, kafa derisine ve özellikle hedeflenen bölgelere küçük bir iğne enjekte ediyoruz ve bu plazma tedaviniz bitiriliyor.

Plazma tedavisinde biraz ağrı hissedecek miyim?

Plazma tedavisi ağrısızdır, ancak elbette sadece iğnenin ilk dikenini hissedeceksiniz. Doktorlarımız ve Hair Center Of Turkey kliniğindeki personelimiz en iyisidir.

Plazma tedavisi için kaç seansa ihtiyacım var?

Normalde sadece bir taneye ihtiyacınız vardır, ancak bir kişiden kişiye değişir. Bazılarının her 4 ayda bir seansa ihtiyacı olabilir ancak Hair Center Of Turkey kliniğindeki doktorlar saç dökülmesini kontrol altında tutmak için her 4 veya 6 ayda bir seans yapılmasını önermektedir.

 Plazma tedavisinde herhangi bir yan etki veya risk var mı?

Seanstan önce doktorunuza karşı dürüst olursanız, size soracağı tüm sorular hakkında plazma tedavisi için herhangi bir risk ve yan etki olmayacaktır. Bunu Hair Center Of Turkey kliniğinde garanti ediyoruz.

Plazma tedavisi için nitelikli olduğumu nasıl bilebilirim?

Plazma tedavisi ve genel olarak saç dökülmesi hakkında bilmek istediğiniz her şey için ücretsiz ve derhal bir danışman için lütfen Hair Center Of Turkey kliniği ile iletişime geçin.

Bize Ulaşın!

TOP
Need Help? Chat with us