hair transplant in turkey Best Hair Clinic HAIR CENTER OF TURKEY BİLGİ AL If you want comfortable the perfect results we invite you to painless and safe beard transplantation with Hair Center of Turkey Bilgi Al
 • <h3> Hair
Transplantation </h3>

  Hair
  Transplantation

 • <h3> Beard and Moustache
Transplantation </h3>

  Beard and Moustache
  Transplantation

 • <h3> Eyebrow
Transplantation </h3>

  Eyebrow
  Transplantation

 • <h3> Hair
Mesotherapy </h3>

  Hair
  Mesotherapy

hair-transplant-min111

Hair Center of Turkey

As one of the leading hair transplantation centers in the country, we welcome patients from all over the world to join our list of more than 2000 patients for the last 8 years. In the Hair Center of Turkey, you can reach your dream hair with our expert and professional doctors and staff working in our center so we perform your hair transplantation operations successfully. You can have the desired healthy hair by choosing the operation you want; also, you can regain your lost hair. It is easy to have your bushy, lively and healthy hair like before. We continue to serve our valued patients successfully in the hair transplantation and other fields with our expert team of doctors for years.

6214

Operasyon

100%

Mutlu Hasta

38+

Ülke

8+

Yıldan Beri

V.I.P Hizmet

Technique used in radiology to form pictures of the anatomy and the physiological processes of the body in both health and disease

 • 5 Yıldızlı Otelde Konaklama
  2 kişilik suit odada 3 gece 4 gün konaklama
 • V.I.P Ulaşım
  Operasyon süreci boyunca V.I.P aracımızla transfer hizmeti
 • Ömür Boyu Garanti
  Tüm işlemlerinizde ömür boyu garanti veriyoruz
 • Tercüman Desteği
  Saç Ekim Süreci Boyunca Profesyonel Tercüman Desteği
 • Ağrısız Anestezi
  Ağrısız iğnesiz anestezi
 • Tüm İlaçlar ve Bakım Ürünleri
  Operasyon sonrası için şampuan, losyon ve ilaçlar


  FUE Saç Ekimi

  En basit tanımıyla saç ekimi, kafanın arka tarafından alınan saç greftlerinin nakledilmesi ve daha sonra saç dökülmesinin yaşandığı bölgelerde kanalların açılması işlemidir. Yoğun saç dökülmesi yaşadıysanız, saçlarınızı kalıcı olarak geri almanın tek yolu saç ekimidir. Saç ekimi doğal ve sağlıklı saç sonuçları verdiği için tercih edilir.

  Saç Ekimi

  Saç Ekimi

  Sakal Ekimi

  Sakal ve bıyık ekimi için kişi yetişkin olmalıdır. Bu operasyon için 24 yaşına kadar beklenmesi tavsiye edilir. Sakal ve bıyık kaybının, hormonal ve metabolik hastalıkların nedeninin analiz edilmesi gerekir. Kalp, şeker ve hepatit B gibi hastalıklarda operasyon kliniğimizdeki doktorlar tarafından analiz edildikten sonra yapılabilir.

  Kaş Ekimi

  Kaş ekimi, farklı nedenlerle düşmüş kaşlar düşen veya yerine donör bölgelerden saç köklerinin nakledilmesi işlemidir. Kaş ekimi operasyonları kaşların şeklini değiştirmek veya sıklaştırmak için uygulanabilir. Basit ve ağrısız bir prosedürdür. Küçük ve kısa süreli müdahalelerle kaş ekimi operasyonları istenilen sonuçlara ulaşabilir.

  Saç Mezoterapisi

  Saç dökülmesi birçok insanda genetik olabilir, ancak bazı durumlarda yanıklar, yaralanmalar ve stres gibi faktörlerden kaynaklanabilir. Kayıp veya seyreltilmiş saçları geri getirmek için birçok farklı teknik kullanılır.Saç dökülmesi birçok insanda genetik olabilir, ancak bazı durumlarda yanıklar

  TÜM DÜNYAYA HİZMET VERİYORUZ

  hair transplant in turkey hair transplant in turkey hair transplant in turkey-belcika

  Sizi Hemen Arayalım

   [phonetext phonetext-276]


   Warning: Illegal string offset 'id' in /home/haircftj/public_html/wp-content/plugins/lt-ext/shortcodes/shortcodes.php on line 556

   Google Yorumları

   Jr hawash
   Jr hawash
   2021-04-16
   The best clinic for hair transplant 😍😍
   Yusuf Çağlar
   Yusuf Çağlar
   2021-04-16
   Saç ektırdım başarılı bir operasyon geçirdim ihtiyacı olan herkesı
   Enklid Cani
   Enklid Cani
   2021-04-15
   Shum i kenaqur shum te respektushem pune e skelqyer dhe falenderojm franceskon payritin tone
   Cengizhan Sevim
   Cengizhan Sevim
   2021-03-23
   Adem Ergenc
   Adem Ergenc
   2021-03-22
   Bu ay saç ekimimi bu klinikte gerçekleştirdim, ekip profesyoneldi guler yüzlü ve ilgililerdi, operasyon süreci anlattıkları gibi geçti şu ana kadar bir sorun yaşamadım herkese çok teşekkür ederim.
   Sabawoon Anis Livestock Feed
   Sabawoon Anis Livestock Feed
   2021-03-16
   Expert team , trustable clinic
   hamid mahmood
   hamid mahmood
   2021-03-15
   Honestly, the care and handling are classy, ​​I had the operation 3 days ago so far, the situation is very good
   Fernando Caldeira
   Fernando Caldeira
   2021-03-01
   I had a great experience with my hair transplant in İstanbul. I stayed in the city for 4 days and had everything done very nicely and professionally (I took one extra day to explore the city). The operation was very smooth and no issue with the recovery at all. The staff was always very supportive with everything I needed. Overall I’m very satisfied with the results so far and can definitely recommend Hair Center of Turkey to anyone who wants to leave the baldness in the past. =)
   altin ismaili
   altin ismaili
   2021-02-26
   I live in Uk and I just had my hair transplant in Hair Center of Turkey 🇹🇷. After a year of research I finally found the perfect clinic.
   Mahfuz Özer
   Mahfuz Özer
   2021-02-25
   Bence Türkiye'nin en iyi saç ekim merkezi yaptıracak olanlara mutlaka tavsiye ederim gidip görün içiniz rahat etsin ben öyle yaptım hemen yaptırdım

   Sıkça Sorulan Sorular

   Saç ekimi sonrası şişlik oluşması normal midir?

   Evet normaldir. Zaman geçtikçe şişlikler yok olacaktır. Bu süreçte şişliklerin azalması için uyurken baş ve boyun bölgesini destekleyerek uyumak ve başı öne doğru eğmemek şişlik oluşumunu minimuma indirecektir.

   Ekilen saçların dökülme ihtimali var mıdır?

   Ekim yapılan saçlar ekimden bir hafta sonra dökülmeye başlayacaktır lakin endişe etmemek gerekir çünkü dökülen saçlar iki – üc ay içerisinde sağlıklı bir şekilde tekrar çıkmaya başlayacaktır.

   Saç ekim operasyonu ne kadar sürmektedir?

   Saç ekimi operasyonları kişinin ekim yapılacak bölgesinde ki açıklık fazlalılığıyla doğru orantılıdır. Ekim yapılacak bölge ne kadar açık ise operasyon süresi o kadar uzun sürmektedir. Ortalama olarak 4 ila 8 saat arası.

   Saç ekimi hangi şartlarda yapılmalıdır?

   Saç ekimi cerrahi bir işlemdir, doktor kontrolünde ve profesyonel saç ekim uzmanlarınca gerçekleştirilmelidir. Operasyon yapılacak bölge ise tam teşekkül olmalı aynı zamanda oluşabilecek komplikasyonlara hazır halde olmalıdır.

   Saç ekiminden sonra ilaç kullanılmalı mıdır?

   Evet kullanılmalıdır. Saç ekimi sonrası doktorun verdiği ilaçlar belirtildiği şekilde kullanılmalıdır. Enfeksiyonu önlemek için antibiyotik tedavisi yapılmalıdır. Aynı zamanda anestezi etkisinin geçmesi ile oluşacak baş ağrısını önlemek amacıyla ağrı kesici ve şişik önleyici ilaçlar ile tedaviye destek verilmelidir.

   Saç ekimi sırasında herhangi bir acı hissedilecek midir?

   Hayır. Operasyon lokal anestezi ile yapıldığından herhangi bir acı hissedilmeyecektir. Sadece lokal anestezi esnasında kısa bir süreliğine hissedilebilir ancak bunun içinde ağrısız anestezi yöntemleri mevcuttur.

   Yurt dışından gelen kişilerin saç ekimi nasıl yapılıyor?

   3 günlük tedavi kapsamında yapılan saç ekim süreciyle ilgili detaylı bilgiler için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.